İş Veren

Yönetici Seçme Yerleştirme

Yönetici Seçme Yerleştirme

Sizinle çalışacak doğru kişiyi bulmak, olası adaylar arasında aramak, seçmek ve görüşmek titiz bir çalışmanın sonucunda sunulan bir hizmettir. Ekokariyer’in başlıca işe alım hedefi; bilgi birikimi, deneyimli adayları bulma, seçme ve yerleştirme danışmanlığı sayesinde ortak bir çalışma ile rekabet ayrıcalığı sağlamaktadır.

Ekokariyer danışmanlarımız tarafından müşterilerimizin ihtiyacı olan lider profil seçme ve yerleştirme süreçleri; mülakatlar, testler ve kapsamlı referans kontrollerinden oluşur. Müşterilerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan CV'ler seçilir. En uygun adayları ile görüşmeleri sağlanan müşterilerin değerli vakitlerinden tasarruf etmeleri sağlanmış olur.

Başarılı şirketler kurumsallaşmayı amaç edinmiştir. Kurum niteliğindeki büyük şirketler deneyimli, yetenekli, çözüm odaklı, analitik düşünebilen üst düzey yöneticiler ile çalışmak durumundadırlar. Ekokariyer bu misyon ile müşterilerine profesyönel üst düzey adayları analiz etmeyi hedef haline getirmiştir.


Ekokariyer İnsan Kaynakları Danışmanlık ve Eğitim Hiz. Ltd. Şti., Türkiye İş Kurumu’nun 09.06.2015 tarihli ve 536 numaralı izin belgesi ile Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyet göstermekte olup, 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu’nun 19. maddesi gereği iş arayanlardan hiçbir ücret talep edilmemektedir.
© 2017 Ekokariyer İnsan Kaynakları // All rights reserved.