İş Veren

Toplu İşe Alım

Toplu İşe Alım

Toplu işe alım projelerindeki öncelik, kısa sürede başvuruları değerlendirip profesyonel bir şekilde sonuca ulaşmaktır.

Adaylardan gelen başvuralar ile bir havuz oluşturulmaktadır. Değerlendirmeler sonucu genel yetenek, genel kültür, dil seviyesi, kişilik envanteri gibi özellikler göz önünde bulundurulup katagorilere ayrılmış bir şekilde veri tabanı kayıt altına alınır. 

Ekokariyer İnsan Kaynakları kurumların satış ekipleri, çağrı merkezi kadroları, helpdesk kadroları niteliğindeki iş süreçlerinde firmalar ile ortak hareket eder. Uzman danışmanlarımız, firmalara hazırladıkları projelerle ihtiyaç duyulan toplu işe alım süreçlerini, profesyonel bir değerlendirmenin sonucunda kısa sürede tamamlamaktadır. Firmanın doğru işgücüne ulaşması için eksiksiz bir hizmet anlayışı ile aranan nitelikteki çalışanı kuruma kazandırmaktadır.


Ekokariyer, Türkiye sınırları içerisinde her noktada toplu işe alım süreçlerini yürütebilecek ve yönetebilecek kalite ve performansa sahiptir. 


Ekokariyer İnsan Kaynakları Danışmanlık ve Eğitim Hiz. Ltd. Şti., Türkiye İş Kurumu’nun 09.06.2015 tarihli ve 536 numaralı izin belgesi ile Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyet göstermekte olup, 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu’nun 19. maddesi gereği iş arayanlardan hiçbir ücret talep edilmemektedir.
© 2017 Ekokariyer İnsan Kaynakları // All rights reserved.