İş Veren

Seçme ve Yerleştirme

Seçme ve Yerleştirme

Ekokariyer size işinizde doğru kişiyi bulmanızda yardımcı olacaktır. Uzman danışmanlarımız siz müşterilerimizin İhtiyaç duyduğunuz açık pozisyonlar için seçme ve yerleştirme danışmanlık hizmeti ile insan kaynağı arayışınıza çözüm bulacaktır. Bu sayede zamanınızı efektif kullanabilecek ve amacınıza en uygun iş gücüne ulaşabileceksiniz. İşe aldığınız personel ile ilişkilerinizin uzun soluklu ve kalıcı olması bizim için en önemli önceliklerden biridir.

Sizin için en uygun işe alım uzmanlarımız, öncelikle sizi tanıyıp, ihtiyaç ve hedefleriniz hakkında bilgi edindikten sonra size en uygun adayları tedarik edeceklerdir. Mülakatlar, testler ve kapsamlı referans kontrollerinden geçirilerek pozisyona en uygun adaylar sizin için eşleştirilmiş olacaktır.

Ekokariyer, dünya genelinde ekonomik dengeler, gelişen teknoloji ve büyüyen iş platformlardaki değişim süreçlerini göz önünde bulundurur. Güncel ve kapsamlı bir pazar bilgisinin bilincinde olan Ekokariyer, yüksek kalitedeki adayların başarılı bir şekilde tedarik etmeyi amaç edinmiştir.

Seçme ve yerleştirme sürecinde müşterilerinin işe almış olduğu personellerin uzun süreçte kalıcı olması ve bu doğrultuda işe alım sürecinde müşterilerinin kurum kültürüne en uygun adaylar ile köprü oluşturmaktadır.  


Ekokariyer İnsan Kaynakları Danışmanlık ve Eğitim Hiz. Ltd. Şti., Türkiye İş Kurumu’nun 09.06.2015 tarihli ve 536 numaralı izin belgesi ile Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyet göstermekte olup, 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu’nun 19. maddesi gereği iş arayanlardan hiçbir ücret talep edilmemektedir.
© 2017 Ekokariyer İnsan Kaynakları // All rights reserved.