İş Veren

NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ

Her şirketin amacı pazar payını artırmaktır.

İşletmeler rekabet avantajı elde etmek ve sektöründe en iyi noktaya gelebilmek için çaba gösterirler.

Bir şirketin insan kaynağına verdiği değer, aynı zamanda şirketin piyasadaki yerini yansıtır.

Personelin kalitesi  ve verimliliği hedeflere ne kadar yaklaşıldığı ile doğru orantılıdır.

Bu nedenle personel seçimi büyük bir sorumluluktur ve bunu başarabilmek için motive ve yetenekli bireylere ihtiyaç vardır.

Ekokariyer standart insan kaynakları modeli ile hizmet veren firmalardan farklı olarak sadece uzmanlaştığı  sektörlere hizmet verir.

Bizim için en önemli unsur şirketlerin ve aday personellerin ihtiyaçlar doğrultusunda en doğru noktalarda bir araya getirilmesidir.

Bünyemizde hizmet veren kadrolarımız kendi sektöründe tecrübe sahibi ve fiilen sektör içerisinde tecrübe kazanmış personellerden oluşmaktadır.

Ekokariyer standart personel sağlamanın gerekliliklerini en iyi şekilde yerine getirirken, özel şartlar durumunda personel transferi mekanizmasını aktif tutar doğru yere

doğru personel seçimi yapar.Böylece  şirket içerisindeki kalite standardının yükseltilmesine katkı  sağlamış olur.

Amacımız şirketlerin  ve aday personellerin uzun yıllar birlikte çalışabilecekleri performansı yüksek, güvenli ve mutlu bir ortamı oluşturabilmektir. 


Ekokariyer İnsan Kaynakları Danışmanlık ve Eğitim Hiz. Ltd. Şti., Türkiye İş Kurumu’nun 09.06.2015 tarihli ve 536 numaralı izin belgesi ile Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyet göstermekte olup, 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu’nun 19. maddesi gereği iş arayanlardan hiçbir ücret talep edilmemektedir.
© 2017 Ekokariyer İnsan Kaynakları // All rights reserved.