Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Ekokariyer İnsan Kaynakları

Ekokariyer, Yeşil ve Sürdürülebilir şirketler için Butik bir İnsan Kaynakları şirketidir.

Ekokariyer; sürdürülebilir büyüme, kurumsal sosyal sorumluluk, yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı, enerji verimliliği ve çevre korumacılığını temel değerler olarak benimsemiş şimdinin ve geleceğin lider şirketleri ile bu tür şirketlerde iş arayan şirket kültürüne uygun yüksek kalitede insan kaynağını buluşturmayı hedeflemektedir.

Dünya genelinde ekonomik dengeler ve istihdam stratejileri bahsettiğimiz temel değerler tarafından yeniden tanımlanmaktadır ve bu küresel yeniden yapılanma sürecinin şirketler ve toplumlar üzerinde önemli değişimsel etkileri olacaktır.

Ekokariyer’in amacı, yetenek yönetimi kavramının giderek ön plana çıkması ile şirketlerin gün geçtikçe önemi artan insan kaynakları ihtiyaçlarını, yukarıda bahsedilen gelişmeler doğrultusunda şekillenecek değişimlerle uyumlu olarak karşılamaktır.

Buna ek olarak, bu konularda bilinç seviyesine ulaşmış ve bu temel değerlere uygun kurumsal kültüre sahip şirketlerde çalışmak istediğinin farkındalığına sahip iş arayanlar için istedikleri işe giden bir köprü oluşturmaktır.

Hiç süphesiz, gerçekleştirmekte olduğu çalışmalarla kamoyunun sürdürülebilir büyüme, kurumsal sosyal sorumluluk, yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı, enerji verimliliği ve çevre korumacılığı konularında bilgilendirilmesi ve farkındalık yaratılması adına Ekokariyer’in önemli katkıları olacaktır.


Ekokariyer İnsan Kaynakları Danışmanlık ve Eğitim Hiz. Ltd. Şti., Türkiye İş Kurumu’nun 09.06.2015 tarihli ve 536 numaralı izin belgesi ile Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyet göstermekte olup, 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu’nun 19. maddesi gereği iş arayanlardan hiçbir ücret talep edilmemektedir.
© 2017 Ekokariyer İnsan Kaynakları // All rights reserved.