İş Veren

Geçici İş İlişkisi

Geçici İş İlişkisi

Geçici İş İlişkisi kapsamlarında 'ÖZEL İSTİHDAM BÜROLARI YÖNETMELİĞİ' içersinde yer alan maddeler çerçevesinde hizmet vermekteyiz. Resmi Gazete 11.10.2016 tarihinde yayımlanan 29854  maddede yer alan yasal detaylar çerçevesinde Ekokariyer olarak belirli bir süre  yada dönem aralığında müşterilerimizin ihtiyaçlarını profesyonel ekibimiz ile çözüm üretmekteyiz. Bu çözümleri kullanarak, kadrolu personel ile dönemsel ve daimi kadro dışı personelin organizasyonunu oluşturmuş müşteriler daha fazla başarı ve kazanç sağladığı görülmektedir. Bu nedenle müşterilerimiz gerektiğinde dönemsel iş gücü olanaklarından yararlanarak üretimini artırabilecek gerektiğinde ise daha düşük sayıda personelle maliyetini düşürebileceklerdir.

İşe alım uzmanlarımız müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun adayları seçerken özenli bir süreç uygulamaktadır. Çoğunlukla uzmanlık alanlarına ve spesifik pazar bölümlerini göz önünde bulundurmaktadır. Adayların mülakatları, beceri testleri ve genel yetenek testleri sonucunda müşterilerine, işe başladığı gün verimlilik alabileceği elemanlar yerleştirip, özel bir hizmet sağlamaktadır.

Geçici iş ilişkisi ve dönemsel personel tedariği sürecinde arama, seçim, işe alım ve bordro yönetimi prosedürlerini yönetip denetlemekteyiz.

Bu kaspsamlar dahilinde ihtiyaçlar analiz edilerek aşağıdaki çözümler üretmekteyiz.
- İlgili Birimlere/Şirketlere  Danışmanlık Hizmetinin verilmesi
- İnsan Kaynakları birimlerinin kurulması, yönetilmesi ve belirli bir süre için denetlenmesi
- Farklı bölge veya şehirlerde ihtiyaç dahilindeki birimlerin/ekiplerin kurulması, yönetilmesi yada denetlenmesi.


Ekokariyer İnsan Kaynakları Danışmanlık ve Eğitim Hiz. Ltd. Şti., Türkiye İş Kurumu’nun 09.06.2015 tarihli ve 536 numaralı izin belgesi ile Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyet göstermekte olup, 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu’nun 19. maddesi gereği iş arayanlardan hiçbir ücret talep edilmemektedir.
© 2017 Ekokariyer İnsan Kaynakları // All rights reserved.