İş Veren

Eğitim ve Danışmanlık

Eğitim ve Danışmanlık

Ekokariyer danışmanlığını yaptığı müşterilerinin çalışanlarına yönelik eğitim ve gelişim süreçlerinde istenilen hedefe ulaşması için ön çalışma yapmaktadır. Bu alanda alınan kararlar stratejik bakış açısıyla değerlendirilir. Bu süreçteki hedefimiz, kaynakların en doğru bir şekilde kullanılabilmesi için kurumlar ile yapılan işbirliğidir. 

Mevcut insan kaynağının veriler dahilinde değerlendirmeye, bu değerlendirme doğrultusunda doğru gelişim araçlarını kullanarak kişileri bir sonraki pozisyonlara hazırlamaya yarar.

Performans değerlendirme sistemlerinin sağlıklı çalışıyor olması bir şirketteki temel başarı unsurlarından bir tanesidir. Yetkinlik ve hedef bazlı performans değerlendirme sistemlerinin kurulmasında Ekokariyer şirketler ile ciddi bir çalışma ortamı oluşturur.

Şirket İçi Mentörlük Sistemi, günümüzde şirketlerin en fazla ilgilendiği gelişim araçlarından biridir. İlişki bazlı bir gelişim aracı olduğundan etkisi oldukça yüksek olan bu yöntemin uygulamaya geçmesinden sonra şirket içindeki eğitim ve gelişim faaliyetlerine bakış açısı değişecek, sistemin net etkisi kısa bir süre içinde gözlemlenebilecektir.


Ekokariyer İnsan Kaynakları Danışmanlık ve Eğitim Hiz. Ltd. Şti., Türkiye İş Kurumu’nun 09.06.2015 tarihli ve 536 numaralı izin belgesi ile Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyet göstermekte olup, 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu’nun 19. maddesi gereği iş arayanlardan hiçbir ücret talep edilmemektedir.
© 2017 Ekokariyer İnsan Kaynakları // All rights reserved.