İş Veren

Bordroloma

Bordroloma

Müşterilerimizin iyi tanımlanmış iş profillerinde, ihtiyaca uygun aday sağlamanın yanısıra belirli performans kriterlerini belirleyerek, işe alım ve seçim, eğitim, planlama, bağlılık ve yönetim raporlaması da dahil olmak üzere toplam İK yönetimi sağlamaktayız. Ekokariyer olarak müşterilerimizin üretkenliğini ve verimliliğini artırmayı amaçlarken, özel beceri setleriyle yüksek kaliteli bir işgücünü yöneten çok verimli program uygulamaktayız.

Bordrolama hizmetimiz, danışmanlığını yaptığımız şirketlerin yönetsel kararların alınmasında büyük bir zaman tasarrufu ve maliyet azalışı sağlamasını amaç edinmiştir. Bu hizmetin yanısıra personel bütçesi, ücret artış sistemi,çizelgelerin hazırlanması, rapor olarak sunulması, personel devam sisteminin kurulması ve takibi konusunda danışmanlık hizmetleride verilmektedir.

• Personel ödemeleriyle birlikte kıyaslamalı ayrıntılı raporların düzenlenmesi,
• Bordro hesaplanması ve basımı,
• SSK bildirgelerinin düzenlenmesi, gönderimi,
• İş-Kur belgelerinin hazırlanması,
• İşten çıkış işlemlerinin yürütülmesi, tazminatların hesaplanması,
• Kıdem yükü tablolarının oluşturulması


Ekokariyer İnsan Kaynakları Danışmanlık ve Eğitim Hiz. Ltd. Şti., Türkiye İş Kurumu’nun 09.06.2015 tarihli ve 536 numaralı izin belgesi ile Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyet göstermekte olup, 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu’nun 19. maddesi gereği iş arayanlardan hiçbir ücret talep edilmemektedir.
© 2017 Ekokariyer İnsan Kaynakları // All rights reserved.